Doar împreună vom reuși

DACIA UNITĂ COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Sediu Social : Municipiul Focșani,
Str. Vrancei, Nr.17, Jud Vrancea ;
Nr.Reg.Com. : C39/2/29.03.2019 ;
CUI: 39111578 ;
IBAN RON: RO 12 BTRL RON CRT 0440639401 ;
IBAN EUR : RO 59 BTRL EUR CRT 0440639401 ;
EUID: ROONRC.C39/2/2018 – Swift/Bic: BTRLRO22 VRA
Banca Transilvania: depunere la ghișeu, transfer bancar sau internet banking
La ”Detalii Plată” : Achiziție Unități + numele (dacă plătiți pentru altă persoană)

Posea Gabriel Valentin
telefon: 0770 317005
e-mail: proiectmagazinulnostru@gmail.com

Valerica Bulboaca
telefon: 0774 097196
e-mail: valerica.bulboaca@daciaunita.ro

Alexandru Cotea
telefon: 0732 317744
e-mail: alexandru.cotea@daciaunita.ro

Constantin Gherghina
telefon: 0757 040809
e-mail: constantin.gherghina@daciaunita.ro

Ionel Indrei
telefon: 0035 3871760846
e-mail: ionel.indrei@daciaunita.ro

Ovidiu Pop
telefon: 0033 768052699
e-mail: ovidiu.pop@daciaunita.ro

Marius Dragutoiu
telefon: 001 9252386019
e-mail: marius.dragutoiu@daciaunita.ro